Hakkımızda
Kitap Yayınlamak İstiyorum
Sosyal medya Hesaplarımız
Mağaza
Yayın Süreçleri

2014 yılında "Dostluk ve dayanışmayı paylaşarak çoğaltıyoruz..." şiarıyla kurulan Herdem Kitap, Eğiten Kitap’ın bir marka kuruluşudur. Herdem Kitap, Eğiten Kitapla akademik alanda deneyimlediklerini edebiyat alanına taşımayı hedeflemiştir. Yayınevimiz genç kalemlere edebiyat dünyasında bir şans vermeyi misyon edinmiş ve bu bağlamda kalemi kuvvetli yazarlarımızla roman, deneme, şiir, çocuk gelişimi, çocuk öyküleri alanlarında kocaman bir aile olma yolunda ilerlemeyi hedeflemiştir. Amacımız hem amatör kalemlere destek olmak hem de daha fazla okuyucu kitlesine ulaşarak Türk edebiyatına katkıda bulunmaktır. Biz “Dostluk ve dayanışmayla”  gitgide büyüyen kocaman bir aileyiz… 

 

"Dostluk ve dayanışmayı paylaşarak çoğaltıyoruz” felsefemizle dört yıl gibi kısa bir sürede 150’yi aşkın eseri yayın hayatına geçirdik. Herdem Kitap ailesinin uzman kadroları ile sizlerin de bastırmak istediğiniz eserlerinizi okurlarınız ile buluşturmak amacıyla yol arkadaşlığı teklif ediyoruz.

Kitap dosyalarınızı iki sayfalık bir tanıtım yazısı ile  herdemkitapyayin@gmail.com elektronik posta yolu ile gönderebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için 0312 433 08 93  veya 0536 496 87 59 numaralı telefon numarasını aramaktan çekinmeyin…

Yeni çıkan kitaplarımız, duyurularımız, kampanyalarımızdan haberdar olabilmeniz için sizleri herdemkitap sosyal medya hesaplarımızı takip etmeye davet ediyoruz.

Herdem Kitap  tüm kitaplarımızı incelemeniz ve güvenli bir biçimde ekonomik fiyatlarla satın alabilmeniz için magaza.herdemkitap.com online alışveriş mağazasını hizmete açtı. Kitap siparişleriniz için hizmetinizdeyiz. Yüzlerce kitap en ekonomik fiyatlarla herdem mağazada!

 1. Eserinizi mutlaka tamamlayın, tamamlanmamış eser dikkate alınmaz.
 2. Bastırmak istediğiniz kitabınızı telif hakları ihlallerine karşı koruyun
 3. Kitap dosyası hazırlayın
  1. Kısa özgeçmişinize geçmiş yayınlarınızı ekleyerek oluşturun
  2. Bir sayfalık kitap tanıtım sayfanız
  3. Kitabınızdan bir bölüm
 4. Kitap dosyanızı, bastırmak istediğiniz kitaba uygun politikaya sahip yayınevlerine gönderin
 5. Yayınevinin kitap dosyasını değerlendirmesi ile olumlu ve olumsuz yorumlarını bekleyin.
 6. Olumsuz sonuç gelmesi halinde denemeye devam edin.
 7. Kitap Basım ve Dağıtım Sözleşmesini Değerlendirin
 8. Ortak Çalışma Süreci, editöryel yönlendirmelere uyumlu çalışın
 9. Kapak Tasarımına yardımcı olun, Kamu kuruluşları ile ilgili süreçlerin yürüdüğünden emin olun
 10. Kitap basım sertifikasına Kitabınızın basımı sonrası kitabınızın tanıtımı süreçlerinde yayınevine destek olun.

Neler Yapıyoruz?

Herdem ailesi olarak sunduğumuz hizmetler.

Bu internet sitesinde, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Bu internet sitesini kullanarak bu çerezlerin kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.